Гумени патосници Gumex - Opel Zafira B  (2005-2010)  214628 ЦЕНА: 1,730 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 106 213098 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Zafira C  (2011-)  299284

Достапен

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira C  (2011-)  299284

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.28 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Zafira C  (2011-)  299284”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelZAFIRAC2011-
Врати се горе