Гумени патосници Gumex - Opel Corsa C (2000-2006) 212170 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Insignia (2009-) 216114 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Corsa D (2006-) 214935

Достапен

Шифра:214935

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Corsa D (2006-) 214935

Тежина 4.32 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Corsa D (2006-) 214935”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelCORSAD2006-
Врати се горе