Попуст
Гумени патосници Gumex - Kia Sorento (2009-2012) 216394 ЦЕНА: 1,870 ден 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,470 ден 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374

Достапен

Шифра:214374

ЦЕНА: 1,870 ден 1,683 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGEСите типови2005-2010
Врати се горе