Гумени патосници Gumex - Kia Sorento (2009-2012) 216394 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374

Има на залиха

Sku:214374

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Kia Sportage (2005-2010)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2005-2010) 214374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGEСите типови2005-2010
Back to Top