Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2005-2010) 214374 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Gumex - Land Rover Freelander (1996-2006) 217124 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Hyundai ix35 (2010-2015), (2015-)

Kia Sportage (2010-2015)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.24 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGE
Врати се горе