Попуст
Гумени патосници Gumex - Kia Sportage (2005-2010) 214374 ЦЕНА: 1,870 ден 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Land Rover Freelander (1996-2006) 217124 ЦЕНА: 1,870 ден 1,683 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634

Достапен

ЦЕНА: 1,470 ден 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634

Тежина 4.24 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Kia Sportage (2010-2014), (2014-) 216634”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGE
Врати се горе