Попуст
Гумени патосници Gumex - Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi ASX (2010-) 215374 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829

Достапен

Шифра:217829

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829

Тежина 4.07 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mini R55, R56, R57, R59 (2007-) 217829”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MINIR55Сите типови2007-
MINIR56Сите типови2007-
MINIR57Сите типови
MINIR57Сите типови2007-
MINIR59Сите типови2007-
Врати се горе