Гумени патосници Гумекс - Ford Fusion (2005-2012) 216164 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Galaxy (2011-2015) 215864 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Galaxy (1996-2010) 215358

Има на залиха

Шифра:215358

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Galaxy (1996-2010) 215358
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Galaxy Mk1/Mk2 (1995-2006)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 7 кг

Тежина 6.95 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Ford Galaxy (1996-2010) 215358”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordGALAXYСите типови1996-2010
Врати се горе