Гумени патосници Гумекс - Ford Focus III (2011-) 215184 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Galaxy (1996-2010) 215358 ЦЕНА: 1,870 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Fusion (2005-2012) 216164

Има на залиха

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Fusion (2005-2012) 216164
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Fiesta (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Weight 4.58 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Ford Fusion (2005-2012) 216164”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top