Гумени патосници Гумекс - Ford Focus III (2011-) 215184 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Galaxy (1996-2010) 215358 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Fusion (2005-2012) 216164

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Fusion (2005-2012) 216164

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford Fiesta (2009-2016)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.58 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Ford Fusion (2005-2012) 216164”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе