Гумени патосници Гумекс - Ford Galaxy (1996-2010) 215358 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Ka II (2009-) 213685 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864

Има на залиха

Шифра:215864

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford Galaxy (2006-2015)

Ford Mondeo II (2007-2010)

Ford Mondeo III (2010-2014)

Ford S-Max (2007-2015)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,8 кг

Тежина 4.77 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordGALAXYСите типови2011-2015
Врати се горе