Гумени патосници Гумекс - Ford Galaxy (1996-2010) 215358 ЦЕНА: 1,870 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Ka II (2009-) 213685 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864

Има на залиха

Sku:215864

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Galaxy (2006-2015)
Ford Mondeo II (2007-2010)
Ford Mondeo III (2010-2014)
Ford S-Max (2007-2015)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг

Weight 4.77 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Ford Galaxy (2011-2015) 215864”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordGALAXYСите типови2011-2015
Back to Top