Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo - 91078 ЦЕНА: Original price was: 6,743 ден.Current price is: 4,720 ден.
Гумени патосници Gumex - Ford Fiesta (2017-) 221835 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – BMW X5 (2019) 221885

Само 2 останати на залиха

Шифра:221885

ЦЕНА: 2,100 ден

Само 2 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – BMW X5 (2019) 221885

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW X5 (G05) 2019-

BMW X6 (G06) 2019-

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,9 кг

Тежина 5.3 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – BMW X5 (2019) 221885”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе