Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo - 91078 ЦЕНА: 5,900 ден
Гумени патосници Gumex - Ford Fiesta (2017-) 221835 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – BMW X5 (2019) 221885

2 in stock

Sku:221885

ЦЕНА: 1,960 ден

2 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW X5 (2019) 221885
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW X5 (G05) 2019-
BMW X6 (G06) 2019-
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 5.300 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – BMW X5 (2019) 221885”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top