Нема на залиха
Кровни носачи за скии YELO - 91116 ЦЕНА: 5,610 ден
Гумени патосници Gumex - BMW X5 (2019) 221885 ЦЕНА: 1,870 ден

Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo – 91078

Out of stock

Sku:91078

ЦЕНА: 4,699 ден

Out of stock

Спореди

Magnetni drzaci za ski Himalaya Menabo – 91078

  • за 2 пара скии и 2 пара стапчиња
  • функционален, лесен и безбеден за употреба
  • аеродинамичен дизајн лесен за инсталација директно на покривот
  • опремени со многу цврсти магнети
  • германски TÜV сертификат

Weight 3.440 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo – 91078”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top