Нема на залиха
Кровни носачи за скии YELO - 91116 ЦЕНА: 6,600 ден
Гумени патосници Gumex - BMW X5 (2019) 221885 ЦЕНА: 1,870 ден

Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo – 91078

Не е достапен

Шифра:91078

ЦЕНА: 5,300 ден

Нема на залиха

Спореди

Magnetni drzaci za ski Himalaya Menabo – 91078

  • за 2 пара скии и 2 пара стапчиња
  • функционален, лесен и безбеден за употреба
  • аеродинамичен дизајн лесен за инсталација директно на покривот
  • опремени со многу цврсти магнети
  • германски TÜV сертификат

Тежина 3.440 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo – 91078”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе