Гумени патосници Gumex - BMW X5 (2019) 221885 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Honda CR-V (2017-) 221824 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835

1 на залиха

Шифра:221835

ЦЕНА: 1,680 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford FIESTA (2017-)
Ford PUMA (2020-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,15 кг

Тежина 4.500 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFIESTA
Врати се горе