Гумени патосници Gumex - BMW X5 (2019) 221885 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Gumex - Honda CR-V (2017-) 221824 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835

Само 1 останати на залиха

Шифра:221835

ЦЕНА: 1,800 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford FIESTA (2017-)

Ford PUMA (2020-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,15 кг

Тежина 4.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Ford Fiesta (2017-) 221835”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFIESTA
Врати се горе