Церада за кола - M - Praxis 7005 ЦЕНА: 2,100 ден
Церада за кола - L - Praxis 7006 ЦЕНА: 2,100 ден

Церада за кола – S – Praxis 7012

Има на залиха

Шифра:7012

ЦЕНА: 2,100 ден

Големини: S

Cerada za kola – S – Praxis 7012

– Водоотпорен надворешен слој
 направен од гумена ткаенина.
– Внатрешен слој кој е мек против гребење.
– Опремена со капаци за ретровизорите.
– Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.

– Еластичност
– Ремени за безбедност.

Тежина 5.20 кг
Големини

S

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Церада за кола – S – Praxis 7012”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA1Сите типови2010
AudiA1Сите типови2012>2014
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
ChevroletAVEO,
ChevroletSPARKСите типови2005-2010
ChevroletSPARKСите типови2010-
DaewooMATIZСите типови1998-2005
Fiat500Сите типови2007-
FiatPUNTOPunto III
FiatPUNTOСите типови1993>1999
FiatPUNTOСите типови1999-2005
FordKA IIСите типови
Hyundaii10Сите типови2008-2013
Hyundaii10Сите типови2008-2013
Hyundaii20Сите типови2009-
KiaPICANTOСите типови2004-2009
KiaPICANTOСите типови2009-2011
KiaPICANTOСите типови2011-
MercedesA-Klasse
MINI2001>2013
MINI2002>2013
MINIcooper S 2014>
MINICoper S 2014
MINIOne 2014>
MitsubishiCOLTСите типови2004-2009
MitsubishiCOLTСите типови2009-
OpelASTRAG1998-2003
OpelASTRAH2004-2009
OpelASTRAJ2009-
OpelASTRAJ2010>2016
OpelCORSAC2000-2006
OpelCORSAD2006-
OpelCORSAD2011>2014
Peugeot106Сите типови1991-2003
Peugeot107Сите типови2005-2014
Peugeot108Сите типови2014-
RenaultTWINGOII2007-
Smart451Сите типови2010-
VWPOLOСите типови2001-2009
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
VWPOLOСите типови2017-
VWUP2012-2016
VWUP2016-
VWUPСите типови2012-
VWСите типови
Врати се горе