SONAX Кокпит спреј - Оранж 345400 ЦЕНА: 280 ден 199 ден
Заштитна церада тарпаулин - 3 x 4 м. 80 гр. - 7014 ЦЕНА: 338 ден

Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр. – 7013

Достапен

Шифра:7013

ЦЕНА: 169 ден

Спореди

Zastitna cerada tarpaulin – 2 x 3m. 80 gr. – 7013
– За сите сезони
– Супер издржлив со полиетиленски влакна
– Водоотпорно

Тежина 0.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр. – 7013”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе