Нема на залиха
SONAX Кокпит спреј - Оранж 345400 ЦЕНА: Original price was: 300 ден.Current price is: 199 ден.
Заштитна церада тарпаулин - 3 x 4 м. 80 гр. - 7014 ЦЕНА: 364 ден

Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр. – 7013

Нема на залиха

Шифра:7013

ЦЕНА: 183 ден

Нема на залиха

Zastitna cerada tarpaulin – 2 x 3m. 80 gr. – 7013

– За сите сезони

– Супер издржлив со полиетиленски влакна

– Водоотпорно

Тежина 0.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр. – 7013”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе