Нема на залиха
Церада за кола - XL - Praxis 7007 ЦЕНА: 2,280 ден
Церада за Џип - L - Praxis 7008 ЦЕНА: 2,880 ден

Церада за кола – XXL – Praxis 7011

Нема на залиха

Шифра:7011

ЦЕНА: 2,380 ден

Големини: XXL

Нема на залиха

Cerada za kola – XXL – Praxis 7011

– Водоотпорен надворешен слој
 направен од гумена ткаенина.
– Внатрешен слој кој е мек против гребење.
– Опремена со капаци за ретровизорите.
– Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.

– Еластичност
– Ремени за безбедност.

Тежина 6.40 кг
Големини

XXL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Церада за кола – XXL – Praxis 7011”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA7C7
BMW
Mercedes
Врати се горе