Гумени патосници Gumex - VW UP (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден
Церада за кола - S - Praxis 7012 ЦЕНА: 2,100 ден

Церада за кола – M – Praxis 7005

Има на залиха

Шифра:7005

ЦЕНА: 2,100 ден

Големини: M

Cerada za kola – M – Praxis 7005

– Водоотпорен надворешен слој
 направен од гумена ткаенина.
– Внатрешен слој кој е мек против гребење.
– Опремена со капаци за ретровизорите.
– Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.

– Еластичност
– Ремени за безбедност.

Тежина 5.00 кг
Големини

M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Церада за кола – M – Praxis 7005”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3Сите типови1996>2003
AudiA3Сите типови2003-2009
AudiA3Сите типови2009-2011
AudiA3Сите типови2012-
BMWСерија 1E872005-2010
BMWСерија 1F202011-
Chevrolet
CitroenC1Сите типови2005-2014
CitroenC1Сите типови2014-
CitroenC1Сите типовиC6
CitroenC2Сите типови2004-2009
DaciaDUSTERСите типови2010-
DaewooKALOSСите типови2003-2008
FordFIESTA2002>2008
FordFIESTA2008>2013
FordFIESTAСите типови
FordFOCUSСите типови2001-2006
FordFOCUS IIСите типови2005-2010
FordFOCUS IIIСите типови2011-
FordFUSIONСите типови2005-2012
HondaCIVIC2001>2005
HondaCIVIC2011>2015
HondaCIVICСите типови2006-2011
HondaJAZZ2007>2013
HondaJAZZ2015>
HondaJAZZСите типови2004-2008
HondaJAZZСите типови2004-2008
HondaJAZZСите типови2008-
Hyundaii30Сите типови2012-
KiaCEE´DСите типови2007-2011
KiaCEE´DСите типови2012-
KiaRIOСите типови2005-2011
KiaRIOСите типови2011-
KiaRIOСите типови2017>
Mazda2Сите типови2007-
Mazda3Сите типови2004-2013
Mazda3Сите типови2013-
Mercedes
Mitsubishi
OpelASTRAG1998-2003
OpelASTRAH2004-2009
OpelASTRAJ2009-
OpelASTRAJ2010>2016
Peugeot206206 Plus2009>2012
Peugeot206Сите типови1998-
Peugeot207Сите типови2006-2012
Peugeot208Сите типови2012-
Peugeot208Сите типови2015>
Peugeot306Сите типови1993-2002
Peugeot307Сите типови2001-2007
Peugeot308Сите типови2007-2013
RenaultCLIO1990>1998
RenaultCLIOСите типови1998>2005
RenaultCLIOСите типови2005-2011
RenaultCLIOСите типови2012-
SeatIBIZAСите типови1993>2002
SeatIBIZAСите типови2003-2008
SeatIBIZAСите типови2008-
SeatIBIZA STСите типови2010-
ŠkodaFABIAII2007-2014
ŠkodaFABIAIII2014-
ŠkodaFABIAСите типови2000-2007
ToyotaAURISСите типови2007-2012
ToyotaAVENSISСите типови1999-2003
ToyotaAVENSISСите типови2003-2008
ToyotaAVENSISСите типови2009-
ToyotaAYGOСите типови2005-2014
ToyotaAYGOСите типови2014-
ToyotaYARISСите типови1999-2005
ToyotaYARISСите типови2006-2010
ToyotaYARISСите типови2011-
VWGOLFIII1991>1999
VWGOLFIV1997-2002
VWGOLFV2003-2009
VWGOLFVI2009-2011
VWGOLFVII2012-
Врати се горе