Нема на залиха
Церада за кола - S - Praxis 7012 ЦЕНА: 2,100 ден
Церада за кола - XL - Praxis 7007 ЦЕНА: 2,280 ден

Церада за кола – L – Praxis 7006

Нема на залиха

Шифра:7006

ЦЕНА: 2,100 ден

Големини: L

Нема на залиха

Cerada za kola – L – Praxis 7006

– Водоотпорен надворешен слој
 направен од гумена ткаенина.
– Внатрешен слој кој е мек против гребење.
– Опремена со капаци за ретровизорите.
– Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.

– Еластичност
– Ремени за безбедност.

Тежина 5.25 кг
Големини

L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Церада за кола – L – Praxis 7006”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo147Сите типови2000-2010
AudiA3Sportback 2004>2012
AudiA3sportback 2013>
AudiA4B51995-2000
AudiA4B62000-2005
AudiA4B72005-2007
AudiA4B82007-
AudiQ2Сите типови2017-
BMWСерија 3E461998-2004
BMWСерија 3E902005-2012
BMWСерија 3F302012-
Chevrolet
CitroenC3Сите типови2010-
CitroenC3Сите типови2017>
CitroenC4Сите типови2004-2010
CitroenC4Сите типови2010-
CitroenC4 PICASSOСите типови2007-2013
CitroenXSARAСите типови1997-2003
DaewooLANOSСите типови1997-2002
FiatSTILOСите типови2007-
FordMONDEO2014>
FordMONDEOСите типови1993-2007
FordMONDEO IIСите типови2009-2010
FordMONDEO IIСите типови2010-
HondaACCORDСите типови1996-2002
HondaACCORDСите типови2003-2008
HondaACCORDСите типови2008-2012
HyundaiACCENT2003>2005
HyundaiACCENTСите типови2006-
MercedesB-KlasseW 2462011-
MercedesC-KlasseW 2021993-1999
MercedesC-KlasseW 2032000-2007
MercedesC-KlasseW 2042007-2014
MercedesC-KlasseW 2052014-
MitsubishiLANCERСите типови1995>2000
MitsubishiLANCERСите типови2008-
OpelINSIGNIAСите типови2009-
OpelINSIGNIAСите типови2014-
OpelVECTRAB1995-2001
OpelVECTRAC2002-2008
Peugeot406Сите типови1995-2004
Peugeot407Сите типови2004-2011
RenaultLAGUNAСите типови2001-2007
RenaultLAGUNAСите типови2007-
RenaultMEGANEI1995>2003
RenaultMEGANEII2002-2008
RenaultMEGANEIII2008-
RenaultMEGANEIV2016-
SeatCORDOBAСите типови1993>2002
SeatCORDOBAСите типови2003-2008
SeatLEONСите типови2004-2008
SeatLEONСите типови2009-2012
SeatLEONСите типови2012-
SeatTOLEDOСите типови2004-2008
SeatTOLEDOСите типови2012-
ŠkodaFelicia
ŠkodaOCTAVIAII2004-2008
ŠkodaOCTAVIAII2008-2013
ŠkodaOCTAVIAIII2013-
ŠkodaOCTAVIAСите типови1997-2004
ŠkodaSUPERB2001>2008
ŠkodaSUPERBII2008-2014
ŠkodaSUPERBIII2015-
ToyotaAVENSISСите типови1999-2003
ToyotaAVENSISСите типови2003-2008
ToyotaAVENSISСите типови2009-
ToyotaCOROLLAVERSO2004-2009
ToyotaCOROLLAСите типови2007-2013
VWBORAСите типови1997-2002
VWJETTAСите типови1998>2005
VWJETTAСите типови2005-2011
VWJETTAСите типови2011-
VWPASSATB62005-2010
VWPASSATB72011-2014
VWPASSATB82014-
VWPASSATСите типови1997-2004
Врати се горе