Нема на залиха
Церада за кола - L - Praxis 7006 ЦЕНА: 2,100 ден
Церада за кола - XXL - Praxis 7011 ЦЕНА: 2,380 ден

Церада за кола – XL – Praxis 7007

Нема на залиха

Шифра:7007

ЦЕНА: 2,280 ден

Големини: XL

Нема на залиха

Cerada za kola – XL – Praxis 7007

– Водоотпорен надворешен слој
 направен од гумена ткаенина.
– Внатрешен слој кој е мек против гребење.
– Опремена со капаци за ретровизорите.
– Двојно шиење за да се обезбеди огромна сила и цврстина.

– Еластичност
– Ластик за безбедност.

Тежина 6.25 кг
Големини

XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Церада за кола – XL – Praxis 7007”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B51995-2000
AudiA4B62000-2005
AudiA4B72005-2007
AudiA4B82007-
AudiA5B82007-
AudiA5Sportback2009-
AudiA64F
AudiA6C41991-1997
AudiA6C51997-2003
AudiA6C62004-2006
AudiA6C62005>2012
AudiA6C62006-2011
AudiA6C72011
BMWСерија 5E391996-2004
BMWСерија 5E602004-2010
BMWСерија 5F10
BMWСерија 5F10/F112010-2014
BMWСерија 5F10/F112014-
CitroenC5Сите типови2008-
FiatTIPOHatchback2016-
FiatTIPOSedan2016-
MercedesE-KlasseW 2101995-2001
MercedesE-KlasseW 2112002-2008
MercedesE-KlasseW 2122009-
MercedesE-KlasseW2132016>
OpelINSIGNIAСите типови2014-
Peugeot4008
Peugeot50082009>2017
Peugeot607
VW
Врати се горе