Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери 7320 ЦЕНА: 339 ден
Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери 7322 ЦЕНА: 339 ден

Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери 7321

Има на залиха

Sku:7321

ЦЕНА: 339 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 53 cm. so 10+ adapteri 7321

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Weight 0.19 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери 7321”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3
AudiA6C4
AudiA6C5
AudiA6C7
AudiA7C7
AudiQ3
Back to Top