Бришач Falcon - Aero Vision 1 38 см. 60035 ЦЕНА: 100 ден
Крстач Praxis - клуч за тркала 2098 ЦЕНА: 480 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 41 см. 60038

Достапен

Шифра:060038

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 41 cm. 60038

Тежина 0.147 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 41 см. 60038”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе