Клешта Praxis - моторцангла 7'' 180 mm. 900587 ЦЕНА: 260 ден
Пластична туба Praxis - 5 l. - канистер (EU) 98805 ЦЕНА: 293 ден

Бришач Falcon – Графитен 38 см. 37038

Достапен

Шифра:037038

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Brisac Falcon – Grafiten 38 cm. 37038

Тежина 0.122 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Графитен 38 см. 37038”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе