Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери 7321 ЦЕНА: 339 ден
Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери 7323 ЦЕНА: 339 ден

Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери 7322

Има на залиха

Шифра:7322

ЦЕНА: 339 ден

Brisac Air Praxis 55 cm. so 10+ adapteri 7322

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.22 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери 7322”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B72005-2007
AudiA6C4
AudiA6C5
Врати се горе