Рефлектирачки конус Praxis 52298 ЦЕНА: 449 ден
Бришач Vision Falcon 38 см. со 10 адаптери 7438 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Air Falcon 35 см. со 10 адаптери 7435

Достапен

Шифра:007435

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Air Falcon 35 cm. so 10 adapteri 7435

Тежина 0.193 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Falcon 35 см. со 10 адаптери 7435”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе