Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери 7319 ЦЕНА: 319 ден
Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери 7321 ЦЕНА: 339 ден

Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери 7320

Достапен

Шифра:7320

ЦЕНА: 339 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 51 cm. so 10+ adapteri 7320

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.
Тежина 0.185 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери 7320”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B82007-
AudiA5
Врати се горе