Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери 7315 ЦЕНА: 285 ден
Заден бришач 30 см. Praxis 7512 ЦЕНА: 250 ден

Заден бришач 28 см. Praxis 7511

Достапен

Шифра:007511

ЦЕНА: 250 ден

Спореди

Zaden brisac 28 cm. Praxis 7511

Тежина 0.18 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заден бришач 28 см. Praxis 7511”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе