Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери 7314 ЦЕНА: 260 ден
Заден бришач 28 см. Praxis 7511 ЦЕНА: 250 ден

Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери 7315

Достапен

Шифра:007315

ЦЕНА: 260 ден

Спореди

Brisac Air Praxis 38 cm. so 10+ adapteri 7315

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.

Тежина 0.18 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери 7315”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Dacia
NissanQASHQAIСите типови2007-2013
Врати се горе