Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА406 40АХ Р+ ЦЕНА: 3,121 ден
Бришачи специјалки 61+48 (BMW сер.3) 2005-2009 - 7114 ЦЕНА: 1,000 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА456 45АХ Р+

Достапен

Шифра:95007

ЦЕНА: 3,933 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (4370 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EA456 45Ah R+

›30% дополнителна моќност
›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори
›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори
›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење
›Ги исполнува ОЕ барањата

Тежина 10.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе