Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK800 80AH R+ ЦЕНА: Original price was: 15,571 ден.Current price is: 12,457 ден.
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА406 40АХ Р+ ЦЕНА: Original price was: 5,286 ден.Current price is: 3,964 ден.

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK950 95AH R+

Има на залиха

Шифра:95037

ЦЕНА: Original price was: 16,429 ден.Current price is: 13,143 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 20% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE  AGM EK950 95Ah R+

Бренд Exide

Опсег Exide Start-Stop AGM

Напон 12 Волти

Технологија AGM

Капацитет (C20) 95 Ах

CCA (EN) 850 А.

Должина 353 мм

Ширина 175 мм

Висина 190 мм

Тежина 15 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе