Попуст
Силик. масло за ланец на велосипеди ЦЕНА: 289 ден
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ620 62АХ Р+ ЦЕНА: 3,805 ден

Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ440 44АХ Р+

Достапен

Шифра:95002

ЦЕНА: 2,975 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР!

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EB440 44AH R+

Тежина 10.5 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ440 44АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе