Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА612 61АХ Р+ ЦЕНА: 4,703 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА1000 100АХ Р+ ЦЕНА: 6,755 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА770 77АХ Р+

Има на залиха

Sku:95011

ЦЕНА: 5,772 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (6413 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EA770 77AH R+

›30% дополнителна моќност
›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори
›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори
›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење
›Ги исполнува ОЕ барањата

Weight 17.8 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА770 77АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top