Попуст
Акумулатор ФИАМ 100Ah - 159033 ЦЕНА: 6,570 ден
Сијалици Philips H4 Racing Vision 2Ком. - 362373 ЦЕНА: 1,332 ден

Акумулатор ФИАМ 64Ah – 905153

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (Попустот е пресметан во цената)

Има на залиха

Шифра:905153

ЦЕНА: 4,410 ден

Akumulator FIAMM Titanium Pro 64Ah – 905163

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 3.0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Акумулатор ФИАМ 64Ah – 905153”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе