Попуст
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 95А ЦЕНА: 10,180 ден
Освежувач LITTLE JOE New Car, тиркиз 038828 ЦЕНА: 135 ден

АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 75А

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (Попустот е пресметан во цената)

Има на залиха

Шифра:905156

ЦЕНА: 5,094 ден

Akumulator FIAMM Titanium Pro 12V 75A
ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 17.1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 75А”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе