Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА1000 100АХ Р+ ЦЕНА: 6,370 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+ ЦЕНА: 4,788 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л-

Достапен

Шифра:95017

ЦЕНА: 3,292 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (3658 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EB501 50AH L-

Тежина 12 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л-”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе