Попуст
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 60А ЦЕНА: Original price was: 7,071 ден.Current price is: 5,303 ден.
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 52А ЦЕНА: Original price was: 4,500 ден.Current price is: 4,050 ден.

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л+

Има на залиха

Шифра:95017

ЦЕНА: Original price was: 5,000 ден.Current price is: 3,750 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EB501 50AH L+

Тежина 12 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе