Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА770 77АХ Р+ ЦЕНА: Original price was: 8,286 ден.Current price is: 6,214 ден.
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 60А ЦЕНА: Original price was: 7,071 ден.Current price is: 5,303 ден.

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА1000 100АХ Р+

Има на залиха

Шифра:95012

ЦЕНА: Original price was: 9,857 ден.Current price is: 7,393 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EA1000 100AH R+

›30% дополнителна моќност

›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори

›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори

›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење

›Ги исполнува ОЕ барањата

Тежина 22.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА1000 100АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе