Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra H 155642 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Peugeot 308 Hatchback 155650 ЦЕНА: 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Kia Sportage 2010-2015 155591

Не е достапен

Шифра:155591

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Kia Sportage 2010-2015 155591

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Kia Sportage 2010-2015 155591”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGEСите типови2010-2014
Врати се горе