Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Opel Astra H 155642 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Peugeot 308 Hatchback 155650 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Kia Sportage 2010-2015 155591

Нема на залиха

Шифра:155591

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

3D Tipski patosnik za bagaznik – Kia Sportage 2010-2015 155591

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Типски патосник за багажник – Kia Sportage 2010-2015 155591”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaSPORTAGEСите типови2010-2014
Врати се горе