Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - BMW X3 F25 (2010-) - 155522 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Skoda Октавија - 155681 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – BMW 3 Ser. F30 Sedan 2012< 155521

Не е достапен

Шифра:155521

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – BMW 3 Ser. F30 Sedan 2012< 155521

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – BMW 3 Ser. F30 Sedan 2012< 155521”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3F302012-
Врати се горе