Нема на залиха
Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР (515 гсм.) - 380042 ЦЕНА: 1,470 ден
Workstuff Четка за детајлинг 24мм - 380387 ЦЕНА: 250 ден

Workstuff Четка за детајлинг 16мм – 380370

Не е достапен

Шифра:380370

ЦЕНА: 170 ден

Нема на залиха

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 16mm – 380370
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе