Нема на залиха
Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР XS (515 гсм.) - 380073 ЦЕНА: 662 ден
Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380370 ЦЕНА: 188 ден

Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР (515 гсм.) – 380042

Нема на залиха

Шифра:380042

ЦЕНА: 1,170 ден

Нема на залиха

Workstuff Mikrofiber krpa MONSTER (515 gsm) – 380073
Висококвалитетна професионална крпа за сушење. Неговата инзворедна апсорпција и брзина на сушење го прават да се издвојува од конкуренцијата.
Тежина – 515 грама/м2 (вистинска тежина)
Димензии – 90 x 73 цм.

Тежина 0.250 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе