Нема на залиха
Workstuff Четка за детајлинг 16мм - 380370 ЦЕНА: 170 ден
Workstuff Четка за детајлинг 30мм - 380394 ЦЕНА: 290 ден

Workstuff Четка за детајлинг 24мм – 380387

Не е достапен

Шифра:380387

ЦЕНА: 250 ден

Нема на залиха

Спореди

Workstuff Cetka za detajling 24mm – 380387
Професионална четка за надворешна и внатрешна употреба.
Висок квалитет, пластичен ферул. Многу густо и силно влакно.
Двојно лакирана рачка. Најдобрите четки на пазарот.

Тежина 0.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе