SONAX Течност против замрзнување и чист видик -20 - 332555 ЦЕНА: 499 ден
Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486 ЦЕНА: 200 ден

Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485

Достапен

Шифра:007485

ЦЕНА: 175 ден

Спореди

Prskalka ALTA 500 Hermetic 007485

  • Агол на распрскување 60 степени
  • Макс. капацитет 500 мл.
  • Висина на прскање 350 см.
Тежина 0.090 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе