Нема на залиха
Заштита за кедери - Sonax 499000 ЦЕНА: 259 ден
Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485 ЦЕНА: 175 ден

SONAX Течност против замрзнување и чист видик -20 – 332555

Не е достапен

Шифра:332555

ЦЕНА: 499 ден

Нема на залиха

Спореди

SONAX Tecnost protiv zamrznuvanje I chist vidik -20 –  332555

Го спречува замрзнувањето на системот за чистење на стаклата и смрзнувањето на распрскувачите. Идеално за висококвалитетни ксенонски фарови и пластични фарови и пластични фарови со заштита од одблесок со чиста стаклена оптика. УПОТРЕБА – Потготвено за употреба – едноставно ставете го во резервоарот за течност на стакла. Состав: 5% анјонски состојки, парфем. Зголемена претпазливост од деца поради горчливи агенси.

Тежина 5.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “SONAX Течност против замрзнување и чист видик -20 – 332555”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе