Попуст
Moje Auto Средство за надворешна пластика 400 мл. - 19021 ЦЕНА: 228 ден
Modula Кровен куфер 430 лит. син - 20064 ЦЕНА: 17,100 ден

Modula Кровен куфер 430 лит. сив – 20025

Достапен

Шифра:20025

ЦЕНА: 13,950 ден

Спореди

Modula Kroven kufer 430 lit. siv – 20025
Кровниот куфер на ЦИАО се елегантни пространи кутии, со интересен изглед. Неговата естетика совршено го надополнува денешниот тренд на модерни автомобили. Неговите димензии се реакција на трендот на зголемување на зимските спортови, но поради неговиот обем, тој е идеален и за летни одмори. Куферот е опремен стандардно со 3-точка централна брава и едностран отвор. Достапен е во 3 бои (сребрена и црна)
Карактеристики:
– Цврста издржлива пластика на горниот и долниот капак
– Пакување на дното на долниот капак за да се зголеми цврстината и капацитетот на оптоварување на куферот
– Сертификат за квалитет TUV-GS
– Краш тест
– Издржлив сјаен лак (само црно-бело)
– Голем внатрешен простор по целата должина на куферот
– Високо оптоварување до 75 кг

Тежина 5.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе