Освежувач Aroma car gel - Black Jack 994391 ЦЕНА: 249 ден
Освежувач Aroma car gel - Lemon 994392 ЦЕНА: 249 ден

МАгнетен држач за скии Menabo – ACONCAGUA – 91085

Има на залиха

Sku:91870

ЦЕНА: 7,900 ден

Спореди

Drzaci za skii Menabo – ACONCAGUA 91085

Магнeтниот ски-држач ACONCAGUA опремен со систем против кражба за скии и самиот ски-носач. Единствено за носење 3 пара скии или 2 сноуборди. Лесни и практични; исклучително лесно да се постави на покривот на возилото без алатки.

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МАгнетен држач за скии Menabo – ACONCAGUA – 91085”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top