Универзални патосници GUMEX UNI-3 - 250179 ЦЕНА: 1,130 ден
Modula Кровен куфер 430 лит. сив - 20025 ЦЕНА: 13,950 ден

Moje Auto Средство за надворешна пластика 400 мл. – 19021

Достапен

Шифра:19021

ЦЕНА: 228 ден

Спореди

Moje Auto Sredstvo za nadvoresna plastika 400 ml. – 19021
Безбојна, сјајна заштита за одржување на браници, и надворешни пластични делови. Го враќа сјајот и изгледот на сите надворешни браници и други прастични делови. Со редовна употреба создава заштитен слој и штити од надворешни временски услови. Совршен ефект само за неколку секунди.

Тежина 0.390 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе