Нема на залиха
Кровен куфер Menabo - DIAMOND 500L. мат црн 5807 ЦЕНА: 22,000 ден
Кровен куфер MANIA 400 ABS бел 5339 ЦЕНА: 19,500 ден

Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344

Нема на залиха

Шифра:5344

ЦЕНА: 16,800 ден

Нема на залиха

Kroven kufer MANIA 460 ABS srebren 5344

Кровен куфера погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна бела површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе