Нема на залиха
Кровен куфер Menabo - DIAMOND 500L. мат црн 5807 ЦЕНА: 19,800 ден
Кровен куфер MANIA 400 ABS бел 5339 ЦЕНА: 13,320 ден

Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344

Не е достапен

Шифра:5344

ЦЕНА: 15,120 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer MANIA 460 ABS srebren 5344

Кровен куфера погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна бела површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе