Попуст
Modula Кровен куфер 430 лит. сив - 20025 ЦЕНА: 13,950 ден
Modula Кровен куфер WeGo 450 црн - 20049 ЦЕНА: 19,350 ден

Modula Кровен куфер 430 лит. син – 20064

Достапен

Шифра:20026

ЦЕНА: 17,100 ден

Спореди

Modula Kroven kufer 430 lit. sin – 20064
Травел Спорт е мал и динамичен куфер, дизајниран за спортисти, идеална за најпопуларните дестинации на летни и зимски одмори, но и за по градските улици.
Опремен стандардно со систем за двојно отворање, двојно централизирано заклучување со клуч и патентиран систем за брзо спојување.
Travel Sport е достапен во верзија од 370 литри во светло сина боја.
Кровните куфери Модула се со највисок квалитет произведени во Италија.
Кровните куфери Модула се одобрени и загарантирани за 2 години.

Тежина 19000 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе