GUMEX Типски гумени патосници – Honda Jazz, HR-V (2015-) – 222414 ЦЕНА: 1,600 ден
GUMEX Типски гумени патосници - Nissan JUKE II (2019-) - 222317 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Mercedes G-class (w464) (2018-) – 222424

Има на залиха

Sku:222424

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Mercedes G-class (w464) (2018-) – 222424
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes G-Klasse W464 (2018-)
Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Weight 5.59 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top