Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници - Nissan JUKE II (2019-) - 222317 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 5008 (2017-) - 222349 ЦЕНА: 1,730 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Opel Corsa D (2006-2014)’ E (2014-2019) – 214937

Има на залиха

Sku:214937

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Opel Corsa D (2006-2014)’ E (2014-2019) – 214937

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,2 кг

Weight 3.12 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top