Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници – BMW X3, X4 (2018-) – 222444 ЦЕНА: 1,800 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Mercedes G-class (w464) (2018-) – 222424 ЦЕНА: 1,730 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Honda Jazz, HR-V (2015-) – 222414

Има на залиха

Sku:222414

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Honda Jazz, HR-V (2015-) – 222414
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda HR-V (2015-)
Honda JAZZ (2015-2020)
Honda JAZZ (2020-)
Honda JAZZ CROSSTAR (2020-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,77 кг

Weight 4.96 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top