Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 60 - 99884 ЦЕНА: 1,400 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 80 - 99886 ЦЕНА: 1,400 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 70 – 99885

Достапен

Шифра:99885

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 70 – 99885

Тежина 3150 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 70 – 99885”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе