Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 60 - 92060 ЦЕНА: 1,200 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 80 - 92080 ЦЕНА: 1,260 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 70 – 92070

Достапен

Шифра:92070

ЦЕНА: 1,260 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 70-92070

Тежина 3.32 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 70 – 92070”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе